Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/init/db.init.inc on line 11

Warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/init/secureimage.init.inc on line 10

Deprecated: Non-static method PEAR::getStaticProperty() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/lib/PEAR/BBCodeParser.php on line 169

Deprecated: Non-static method DOMDocument::load() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/lib/xslt.class.php on line 15
O firmě > e-regaly.cz | archivy - sklady - dílny

Deprecated: Non-static method DOMDocument::load() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/lib/xslt.class.php on line 15

Deprecated: Non-static method DOMDocument::load() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/lib/xslt.class.php on line 15

O firmě

O firmě Naše firma e-regaly.cz se specializuje na vybavení archivů a skladů regály, regálovými systémy a kovovým nábytkem. Jsme schopni poskytnout svým zákazníkům komplexní služby na vysoké profesionální úrovni, počínaje poradenstvím při hledání vhodného řešení, přes nezávazný cenový návrh, až po konečnou aplikaci systémů včetně dopravy a montáže.
Disponujeme vlastním montážním týmem a dopravou, díky čemuž Vám můžeme poskytnout komplexní služby. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi – uživateli maximální pomoc jak při výběru vhodného typu zařízení, tak při jeho následné instalaci a jeho dalším optimálním využití. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, optimalizovaný s ohledem na typ zařízení a specifická přání zákazníka.
Přímý kontakt s výrobci nám v maximální míře umožňuje vyhovět specifickým požadavkům zákazníka, zaručit mu 100% podporu a kvalitní servis prováděný vyškolenými specialisty. Máme přímé zastoupení tří zahraničních výrobců regálů a některé typy regálů a jejich doplňků také sami vyrábíme. Cílem našeho snažení je nabídnout zákazníkům vysokou kvalitu za odpovídající ceny a v jejich povědomí zůstat jako profesionální a spolehlivý partner. 

Důvody, proč si vybrat naši firmu:

  • DLOUHOLETÁ ZKUŠENOST V OBORU - Naše dlouholetá praxe nám pomáhá naplnit i ta nejnáročnější zadání našich zákazníků. Zkušenosti takto nabyté zúročujeme k jejich plné spokojenosti.
  • SPOLEHLIVOST - Spolehlivost je jedním z pilířů naší firmy, protože dobře víme, jak je důležitá.
  • PRECIZNÍ A KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ – Naše výrobky jsou zpracovávány moderní strojovou výrobu a klademe veškerý možný důraz na přesnost a kvalitní zpracování.
  • RYCHLOST - Přání našich klientů se snažíme splnit v nejkratší možné době.
  • PŘÍZNIVÉ CENY - Snažíme se našim zákazníkům nabídnout kvalitní výrobky za ty nejlepší ceny.

V naší nabídce najdete regály, kovový nábytek a mnoho dalšího:

Policové regály:

Jsou pro své všestranné použití využívány nejvíce pro ukládání dokumentů v archivech, ale najdou své uplatnění také ve skladech, v dílnách, autoservisech, či domácnostech. Jsou určeny pro skladování nejrůznějšího volně loženého a drobného zboží a pro ruční zakládání přímým přístupem obsluhy.
Standardní provedení policových regálů je z celokovových tvarovaných profilů v pozinkované povrchové úpravě.
Na přání lze též regály dodat i v lakovaném provedení v základních odstínech dle barevnice RAL.

Pojízdné regály:

Aplikací bloku pojízdných regálů je možné ve stejném prostoru dosáhnout až o 100 % vyšší kapacity regálového zařízení ve srovnání s tradičním uspořádáním stacionárních regálů. Pojízdné regály vytváří kompaktní celek, který je složen z jednotlivých mobilních bloků. Ty bloky se skládají z podvozků uložených v kolejové dráze a z policových regálů, které jsou na podvozcích upevněny. Prostor je šetřen tím, že na rozdíl od stacionárních regálů, u kterých musí být obslužná ulička mezi všemi regály, tak u pojízdných regálů se vytvoří přesunutím mobilních bloků, čímž vznikne obslužná ulička pouze v požadovaném místě.
Regálovou nástavbu lze doplňovat o různé zakrytování (čelní, zadní strany), děliče, prachové manžety, apod. Kolejnice mohou být zapuštěné do podlahy nebo uchyceny na ní a opatřeny nášlapnými klíny nebo „falešnou“ podlahou.

Patrové sklady:

Patrové sklady najdou své uplatnění ve skladových prostorech s vysokými stopy. Podobně jako pojízdné regály zvyšují úložnou kapacitu v dané podlahové ploše, patrové sklady ale poskytují zvýšení kapacity směrem na výšku. Bez velkých stavebních zásahů tak lze maximálně využít výšku skladu. Patrové sklady mohou vyplnit celou plochu skladové haly, nebo jen její část a mohou být jedno i vícepatrové.
Patrový sklad může být sestaven z policových nebo paletových regálů, které jsou v pochozí výšce opatřeny podlahovou plošinou. Dále je možné dodat plošinu, která vytvoří v prostoru patro a dole i nahoře zůstanou volné plochy. Také lze zvolit různé varianty patrových plošin, kdy může v dolní části probíhat výroba a nahoře je sklad materiálu, nebo ukládat zboží dole a nahoře zůstává volný prostor.

Regály na pneumatiky:

K uskladnění sezónních pneumatik jsou určeny regály na pneumatiky. Vysoká varialibita regálů zajistí skladování mnoha druhů pneumatik a zárověň možnost použití v různých prostorech.
Regály nabízíme v několika typových provedeních tak, aby bylo možné skladovat samotné pneumatiky, celá kola včetně disků, nebo pouze samotné disky. Dle použitého regálového systému lze regály na pneumatiky instalovat do různých prostor od soukromých garáží, přes autodílny a pneuservisy až po prodejce pneumatik.

Ostatní sortiment:

V neposlední řadě v naší nabídce najdete paletové a konzolové regály, kovový kancelářský a dílenský nábytek, plastové a kovové bedny a přepravky a manipulační techniku.


Deprecated: Non-static method DOMDocument::load() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /mnt/data/accounts/i/ivanvilim/data/www/xda_admin/lib/xslt.class.php on line 15

Neváhejte a volejte!

Zajímá vás tento produkt? Chcete se zeptat?

Volejte na číslo:

775 680 805

tento text je možné měnit v článku 57254 - Telefonní kontakt (fancybox)